.

.

niedziela, 18 stycznia 2015

Sowy nie są tym, czym się wydają...

Kiedyś już pisałam chyba, że lubię sowy.
Mimo, że czasem nie są tym, czym się wydają...
Nie mam szczególnie ulubionych choć Bubo bubo czyli puchacz jest i pięknym, i tajemniczym, po prostu wspaniałym ptakiem. Nawet już kiedyś wspomniałam o moim- niestety dotąd jedynym spotkaniu.
Puchacze, jak widać ładnie wpisują się w świat lynchowski.Włażąc dziś na fb na jednym z zaprzyjaźnionych, a właściwie  polubionych profilów dotyczących sów właśnie znalazłam fotkę sowy. Nie była to sowa żywa.
Ale za to jaka!
Dziewczyny co dłubią na drutach, czochrają jakieś włóczki czy mechacą filce pewnie podpowiedzą.
Ja nie wiem, ale nawet brak tej wiedzy nie przeszkadza mi podziwiać.
Strona nazywa się Plains Song Studio.


9 komentarzy:

 1. Piękne te sowy :-)
  Widocznie w Straży mu się podoba .
  jest spokojnie i bezpiecznie .

  OdpowiedzUsuń
 2. Puchacza zdarzyło mi się słyszeć ale nie widzieć. Ale sowy z filcu są CUDOWNE!

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje ostatnie spotkanie z puchaczem miało miejsce nieco ponad miesiąc temu i przebiegło podobnie do Twojego. Wracaliśmy dość późno z wizyty u znajomych. Z daleka zobaczyłam jakiś kształt na drodze (ja prowadziłam). Trochę się wystraszyłam początkowo. Puchacz nie odleciał. Ja wysiadłam z samochodu i tak sobie staliśmy i patrzyliśmy na siebie. Wsiadłam do samochodu i on odleciał. Nie mogłam zasnąć potem po tym spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pikna sowa :) U nas czasami też się puchacz z cmentarza odzywa, ale z bliska nigdy się nie pokazał. Ja szczególnie lubię puchacze :) Mąż ma taką ksywkę :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwsza jak żywa, druga ciut mniej. Prawdziwego puchacza nie spotkałam nigdy. W ogóle coś z dwa razy widziałam sowę (w locie i po ciemku, to nie wiem jaką), chociaż tu powinny być. A nie ma...

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja Was zastrzelę - miałam WŁASNĄ SOWĘ;))) Była cudowna, ale groźna i taka tajemnicza, nic dziwnego, że ten Twin Peaks teraz ciurkiem oglądamy;))) A będzie nowe 9 odcinków, wiecie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale fajnie...
   A groźna, bo co- uhuhała Ci Krecie do ucha czy co?
   Słyszałam, że będzie reaktywacja (Laury Palmer też?)
   A gdzie dadzą serial? Czy agent Cooper bardzo się zestarzał? :))

   Usuń
  2. Tak, będzie Agent Cooper;)))) Tylko nie żyje już ten aktor, który grał Boba (właściwie to nie był aktor, tylko dźwiękowiec), ale już nie żyje... Akcja będzie współczesna, 25 lat potem... Wielu aktorów się już zgodziło, Lynch sam reżyseruje wszystkie 9 odcinków - WIELKIE OCZEKIWANIE;)))))
   A sowa była dla mnie tajemnicza i wspaniała i groźna, bo miałam niecałe 4 lata!!! Ale była "moja" - jadła mi mięsko z ręki;)))

   Usuń